Také ve výškách na jinak nedostupných místech se vám může pracovat pohodlně a bezpečně. K tomu jsou určeny montážní plošiny. Jednoduché ovládání pohybu z pracovního koše je samozřejmostí, plošina Vás pohodlně vyveze kam potřebujete. Pro práci s plošinou nemusíte mít žádné speciální oprávnění. Nepotřebujete dlouhou dobu na stavbu lešení, plošina je připravena za pár minut a neplatíte žádné zbytečné operace navíc.  Při práci z plošiny netrpí střešní krytina jako u horolezeckých prací. Celou dobu práce je přítomen náš řidič-profesionál, který Vám plošinu ustaví do bezpečné polohy a vysvětlí ovládání.

Plošina DT-21 na podvozku Renault Maxity

Výškový dosah až 21 metrů, boční dosah až 10 metrů, lehká na chodníky, velmi obratná, nosnost koše 200 kg, v koši uveze 2 osoby + montážní materiál. Ideální do centra měst kde není moc místa, velmi malé vnější rozměry, slušný výškový i boční dosah, tichý provoz.

Plošina DT-28 na podvozku Mitsubishi Fuso Canter

Fantastický výškový dosah až 28 metrů, boční dosah až 14 metrů, minusový dosah -6m pro práci pod úrovní terénu například na mostních konstrukcích. Vysoká nosnost koše 350 kg zaručuje, že v koši uveze 3 osoby + montážní materiál. Ideální na stavby, montáže reklamních konstrukcí, prořezy a kácení stromů, mytí oken, dopravu materiálu na střechy budov apod. Plošinu lze navíc snadno využít jako jeřáb k vyzvednutí břemene o váze až 390 kilogramů. Závěsný koš lze vyměnit velmi snadno za montážní hák. Euro 6, tichý provoz.


Objednávka pronájmu plošin: +420 608 927 000